UFO: Největší příběh co se kdy popřel (1/7) CZ titulky

Originální název: “UFO – The Greatest Story Ever Denied ” ČSFD 73%: www.csfd.cz Dokumentární film mapuje historii fenoménu UFO v USA. Zabývá se případy a záběry ze Země i vesmíru od 40. let 20. století až po současnost. Vedle natočených materiálů předkládá nespočet výpovědí a rozhovorů s důvěryhodnými osobami, jako jsou vojenští funkcionáři, piloti, astronauti či zaměstnanci organizací CIA a NASA. Ti se svými výpověďmi pokusí poodkrýt roušku tajemství nejen o existenci mimozemských civilizací, ale io utajovaných vládních programech, pohonných systémech a zdrojích energie, které by navždy změnily situaci na naší planetě.
Video Rating: 4 / 5

This footage is just a little weird. Notice the bird at the beginning of the clip and compare it to the high altitude objects. I have filmed birds like this, but, never so defined at so high a altitude. Beats me.
Video Rating: 5 / 5

0 thoughts on “UFO: Největší příběh co se kdy popřel (1/7) CZ titulky

 1. oprava – snaží se vše zdiskreditovat.

  Exopolitika mái v květnu pořádat mezinárodní konferenci.

  Taky vyjde prý brzy kniha M. Sally o exopolitice.

  Píšu si s Petrem Hájkem, poradcem Klause, ten si myslí, že je připraveno už každou chvíli fiktivní přistání mimozemš´tanů.

  Mimochodem – viděli jste už znělku na OH 2012?

  Ty iluminátské symboly, a UFO?

  Viděli jste závěrečný ceremoniál OH v LA? jak tam přilítl talíř a vystoupil z něj mimozemšťan?

  Ať praví, nebo fiktivní, budou tu…

 2. Grygar mi před nedávnem odepsal, že si stále myslí, že kruhy v obilí dělá někdo pomocí provázku klacíku a prkýnka…

  Psala jsem mu kvůli Free Energy a dalších věcech. O HAARPu a klimatických zbraních…

  Jsou jak supi, snaží se všechno o co se nemají lidé zajímat zdiskreditováni.

  Strašice.. byly tam asi nějaké EM rezonanční jevy /možná něco jako Hutchisonův efekt/ a hned měl Pekárek jasno, že ty vypínače zapaloval kluk.

 3. Sisyfos má za úkol to asi zlehčovat. Zakázali i oblíbený Detektor. P.Chobot /byl v Leningradě a na Urale na výcviku s tajnými službami/ říká, že kluby skeptiků po celém světe mají za úkol to zesměšńovat. Luděk Pekárek byl aktivním spolupracovníkem Stb. Před zaplněným sálem po přednášce Grygara o Nobelových cenách za fyziku a astronomii jsem se zeptala na to jak si vysvětluje, že tolik astronautů Apolla a expertů NASA tvrdí, že mimozemšťané existují – zlehčil to slovy “na internetu toho najdete”.

 4. Je to tak ,taky mně to jen utvrzuje v tom co si už dlouho myslím a to jak to nikoho nezajímá mě dost udivuje. jen by mně zajimalo kdyby se někdo začal angažovat o medializaci a zveřejnění nějakých poznatku jak dlouho by vydržel ..TV o tom nemluví nevěří tomu a i kdyby věřily mají zisky milionové ze skurvených seriálů př Ordinace a podobný sračky …. je to škoda chtěl bych se dozvědět více…

 5. Oravdu velmi, velmi zajímavé, děkuji za uvedení na youtube.com. Nechť si z toho každý vezme, co sám pro sebe potřebuje.

 6. video pecka ale hudba u toho řve tak že me to prudí…musel sem si to ztišit a cist jen titulky….kazdopadne diky….jen vic takovych videí…

 7. nedopozeral som celý dokuemnt, zatiaľ .. ale toto je jeden z ďalších plánov elity globalizovať svet.. spojiť svet pred útokom vymysleného UFO .. sú to technológie z utajovaných základní, nie z vesmíru.. čo myslíte… ako budú reagovať ľudia keď v TV začnú tvrdiť že sme napadnutý mimozemštanmi ?? ..každý bude chcieť ochranu ..a tú im poskytne N-W-O….

 8. …jezismarja… co to tam placaj: prej dalsi valka co bude tak meziplanetarni?? za prve, proc by byla? jen kvuli Nam, jelikoz toto jsou presne lidi, vse chteji resit zbranemi, jen vymyslime silnejsi a silnejsi zbrane misto toho, aby jsme si treba zdokonolovali napr. intelingenci z jineho pohledu nez na obranu! a navic, kdyby nas ONI chteli napadnout, tak to udelaji davno, ale ONI vedi, ze na nas si spinit ruce je zbytecne!!! 😀 …s pozdravem Gabriela

 9. je třeba o tom vědět jen ty svině nechtěj povídat…. sám sem to viděl na vlastní oči….ale buh vi co máme na zemi..

 10. Jeden můj známý si myslí, že je to odraz slunečních paprsků od našeho moře. Ve spektru, které je nám lidem neviditelné. Za normálních podmínek. I malý plankton je obrovský, pokud ho promítneme na plátno vzdálené stovky kilometrů. To by vysvětlilo nenadálý objev a zmizení toho tvora. Odráží se pouhý kužel světla?. A kdo do něj vpluje, objeví se při vstupu a zmizí při výstupu z kuželu. Fakt nevím. Ale otázek mám hodně.

 11. WOW great footage. You can clearly see one or two flying ahead of the others and then five or more coming from behind, Great work1

 12. Great….in the beginning you only see round shaped objects,normally if these objects were birds,you would see flapping wings or long shaped objects!
  Btw watch the way they move!
  Quite awesome thank you for sharing!

 13. I see birds flying via nightvision all the time. I don’t know, this just looked real strange, covering the full viewfinder view. Very widespread for bird flock?
  Keep in mind folks, this is pitch black with jusy several stars showing. Filmed with Yukon nightvision generation one monocular.

 14. WTF? Can’t be birds as start of footage clearly showed a bird – man what ever they are there are lots of them.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *